MaR TRADE, s. r. o.

Obchodné zastúpenie firiem ZPA Nová Paka, REMAK TRADE Rožnov pod Radhoštěm, ZPA EKOREG Ústí nad Labem, JSP Nová Paka, Keller - Drück, A.P.O. - ELMOS Nová Paka, Regmet Valalašské Meziříčí, Landis & Gyr, Prematlak Stará Turá a Manomer SK Častkovce


« späť Sortiment » Tlak » tlakomery » digitálne » Keller Séria LEO 2 / LEO 2 Ei

Keller Séria LEO 2 / LEO 2 Ei

Keller Séria LEO 2 / LEO 2 Ei

Na stiahnutie

Kategória: Tlak » tlakomery » digitálne
Výrobca: Keller Drück swiss

LEO 2 je kompaktný, vysoko presný, mikroprocesorom riadený tlakový merací prístroj s digitálnym ukazovateľom. Základom prístroja je piezorezistívny snímač tlaku, ktorý je vystavený najťažším tlakovým a teplotným testom, ktorého vlastnosti sú uložené do EEPROM.

Tlak je meraný a zobrazovaný 2 krát za sekundu. Horná časť ukazovateľa zobrazuje aktuálny tlak, dolná časť ukazovateľa zobrazuje min. alebo max. hodnotu tlaku od posledného RESETu.

LEO 2 má dve tlačítka. Ľavým tlačítkom sa prístroj zapína a volí sa funkcia a jednotky tlaku. Pravé tlačítko aktivuje zvolenú funkciu prípadne jednotku tlaku. Pravým tlačítkom je možné striedať zobrazenie max. a min. hodnôt tlaku.

Ex – chránená verzia LEO 2 sa líši iba dodatočným vnútorným ochranným obvodom. Funkcie, rozsahy a presnosť sú rovnaké ako u štandardného LEO 2.


© 2013 - 2023 MaR TRADE, s. r. o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.