MaR TRADE, s. r. o.

Obchodné zastúpenie firiem ZPA Nová Paka, REMAK TRADE Rožnov pod Radhoštěm, ZPA EKOREG Ústí nad Labem, JSP Nová Paka, Keller - Drück, A.P.O. - ELMOS Nová Paka, Regmet Valalašské Meziříčí, Landis & Gyr, Prematlak Stará Turá a Manomer SK Častkovce


« späť Sortiment » Tlak » tlakomery » digitálne » Keller Séria LEO 1 / LEO 1 Ei

Keller Séria LEO 1 / LEO 1 Ei

Keller Séria LEO 1 / LEO 1 Ei

Na stiahnutie

Kategória: Tlak » tlakomery » digitálne
Výrobca: Keller Drück swiss

LEO 1 je precízny, mikroprocesorom riadený, digitálny tlakový merací prístroj pre záznam rýchlo sa striedajúcich vrcholov, s integrovanou funkciou min. a max. hodnôt.  

Na výber sú dva typy módov:
MANO – Tlak je meraný a zobrazovaný 2 krát za sekundu. Horná časť ukazovateľa zobrazuje aktuálny tlak, dolná časť potom min. alebo max. hodnotu tlaku od posledného RESETu.  

PEAK – Tlak je meraný 5000 krát za sekundu. Hodnoty sú zobrazené 2 krát za sekundu. Hore je zobrazovaný (podľa voľby) max. alebo min. hodnota tlaku.

LEO 1 má dve ovládacie tlačítka. Ľavým tlačítkom sa prístroj zapína a volí funkcia a jednotky tlaku. Pravé tlačítko aktivuje zvolenú funkciu alebo jednotky tlaku. Pravým tlačítko je možne striedať zobrazenia max. a min. hodnôt tlaku a to v oboch módoch.

Ex – chránená verzia LEO 1 sa líši iba dodatočným vnútorným ochranným obvodom. Funkcie, rozsahy a presnosť sú rovnaké ako u štandardného LEO 1.


© 2013 - 2024 MaR TRADE, s. r. o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.