MaR TRADE, s. r. o.

Obchodné zastúpenie firiem ZPA Nová Paka, REMAK TRADE Rožnov pod Radhoštěm, ZPA EKOREG Ústí nad Labem, JSP Nová Paka, Keller - Drück, A.P.O. - ELMOS Nová Paka, Regmet Valalašské Meziříčí, Landis & Gyr, Prematlak Stará Turá a Manomer SK Častkovce


« späť Sortiment » Teplota » odporové snímače teploty » do jímky » 236 Snímač teploty odporový

236 Snímač teploty odporový

236 Snímač teploty odporový

Na stiahnutie

Kategória: Teplota » odporové snímače teploty » do jímky
Výrobca: ZPA Nová Paka

P O P I S

Snímač sa skladá z vymeniteľnej meracej vložky s prírubou a keramickou svorkovnicou alebo namontovaným dvojvodičovým prevodníkom (izolovaným nebo neizolovaným, i v prevedení Ex ia) a ochrannej armatúry, tvorenej hlavicou a nádstavkom so spojovacím šróbením a závitom pre upevnenie snímača do zákazníkom zvolenej jímky.
Spojovacie šróbenie umožňuje natočenie snímača, príp. oddelenie jeho hornej časti. Hlavica je vybavená viečkom a káblovou vývodkou pre pripojovacie vedenie. Svorkovnica snímača (prevodníka) je prístupná po odklopení viečka hlavice, pripevneného jednou skrutkou.
Snímač s prevodníkom v Ex ia prevedení má na hlavici vonkajšiu i vnútornú svorku pre pripojenie uzemňovacieho vodiča alebo vodiča pre vzájomné pospájanie. Prevodník je inštalovaný buď prímo na prírube meracej vložky, alebo vo viečku hlavice. Snímač s prevodníkom sa napája z vonkajšieho zdroja. Inštalovaný prevodník je u výrobcu snímača nastavený na požadovaný rozsah.


© 2013 - 2024 MaR TRADE, s. r. o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.