MaR TRADE, s. r. o.

Obchodné zastúpenie firiem ZPA Nová Paka, REMAK TRADE Rožnov pod Radhoštěm, ZPA EKOREG Ústí nad Labem, JSP Nová Paka, Keller - Drück, A.P.O. - ELMOS Nová Paka, Regmet Valalašské Meziříčí, Landis & Gyr, Prematlak Stará Turá a Manomer SK Častkovce


« späť Sortiment » Teplota » odporové snímače teploty » do jímky » 233 Snímač teploty odporový

233 Snímač teploty odporový

233 Snímač teploty odporový

Na stiahnutie

Kategória: Teplota » odporové snímače teploty » do jímky
Výrobca: ZPA Nová Paka

P O P I S

Snímač sa skladá z vymeniteľnej meracej vložky s prírubou a keramickou svorkovnicou alebo namontovaným dvojvodičovým prevodníkom (izolovaným alebo neizolovaným, i v prevedení Ex ia) a ochrannej armatúry, tvorenej hlavicou a nástavkom so šróbením pre upevnenie snímača do zákazníkom zvolenej jímky. Hlavica s meracou vložkou a vývodkou tvorí pevný uráver Ex d. Je osadená šróbovateľným viečkom a káblovou vývodkou pre pripojovacie vedenie. Káblová vývodka (podľa požadovaného priemeru kábla) tvorí voliteľné príslušenstvo snímača. Svorkovnica (prevodníka) snímača je prístupná po odskrutkovaní viečka hlavice, ktorá je po utiahnutí zafixovaná poistkou proti samovoľnému uvoľneniu. Snímač je na hlavici osadený vnútornou i vonkajšou svorkou pre pripojenie uzemňovacieho vodiča nebo vodiča pre vzájomné pospájanie.
Snímač s prevodníkom sa napája z vonkajšieho zdroja. Inštalovaný prevodník je u výrobcu snímača nastavený na požadovaný rozsah.


© 2013 - 2024 MaR TRADE, s. r. o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.