MaR TRADE, s. r. o.

Obchodné zastúpenie firiem ZPA Nová Paka, REMAK TRADE Rožnov pod Radhoštěm, ZPA EKOREG Ústí nad Labem, JSP Nová Paka, Keller - Drück, A.P.O. - ELMOS Nová Paka, Regmet Valalašské Meziříčí, Landis & Gyr, Prematlak Stará Turá a Manomer SK Častkovce


« späť Sortiment » Prevodníky » do hlavice » všetko » INPAL 420

INPAL 420

INPAL 420

Na stiahnutie

Kategória: Prevodníky » do hlavice
Výrobca: ZPA Nová Paka

P O P I S

Obvody prevodníka, vyrobeného technológiou povrchovej montáže, sú uložené v plastovom púzdre valcového tvaru a zaliate hmotou. Na vrchnej časti prevodníka sú umiestnené svorky k pripojeniu čidla a napájanie / vyhodnotenie a nastavovacie prvky pre jemné doladenie začiatku a rozpätia.
Prevodník je vybavený popisom nastavovacích a pripojovacích prvkov a výrobným štítkom. Prevodník je napájaný z vonkajšieho zdroja a je vybavený ochranou proti prepólovaniu a obvody zaisťujúcími EMC. Prevodník je odolný proti prerušeniu a skratu čidla. Prevodník nie je galvanicky oddelený.
Vnútorné vedenie snímača teploty je k svorkám privedené stredovým otvorom v prevodníku. Prevodník sa do hlavice snímača upevňuje pomocou dvoch skrutiek M4.
Signál z odporového teplotného čidla je trojvodičovo privedený na prevodník. V prevodníku je signál linearizovaný a prevedený na unifikovaný prúdový signál 4 až 20 mA.


© 2013 - 2024 MaR TRADE, s. r. o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.