MaR TRADE, s. r. o.

Obchodné zastúpenie firiem ZPA Nová Paka, REMAK TRADE Rožnov pod Radhoštěm, ZPA EKOREG Ústí nad Labem, JSP Nová Paka, Keller - Drück, A.P.O. - ELMOS Nová Paka, Regmet Valalašské Meziříčí, Landis & Gyr, Prematlak Stará Turá a Manomer SK Častkovce


« späť Sortiment » Tlak » všetko » všetko » Dwyer Minihelic II

Dwyer Minihelic II

Dwyer Minihelic II

Na stiahnutie

Kategória: Tlak
Výrobca: Dwyer Instruments, INC.

Minihelic II je kompaktný diferenčný tlakomer s možnosťou merania rýchlosti prúdenia vzduchu. Zobrazuje pozitívny, negatívny a diferenčný tlak s presnosťou 5% z rozsahu. Na výber je možne si zvoliť jednotky SI alebo imperiálne jednotky. Na indikáciu sa používa rovnaký prenosový mechanizmus ako v prístrojoch Magnehelic t.j bez mechanického trecieho odporu.
Rýchla odozva i pre veľmi nízke tlaky vzduchu alebo iných nekorozívnych plynov. Konštrukcia odoláva tlakovým rázom, vibráciám i pretlaku. Neobsahuje žiadnu indikačnú látku, ktorá by mohla unikať a spôsobiť tak toxické alebo iné problémy.
Minihelic je alternatívny štandard pre meranie statického tlaku ventilátorov, tlakovej straty vzduchových filtrov, tlakovej straty na meracích mrežiach a pod. Je možné ho zabudovať do panelu alebo na stenu.


© 2013 - 2024 MaR TRADE, s. r. o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.