MaR TRADE, s. r. o.

Obchodné zastúpenie firiem ZPA Nová Paka, REMAK TRADE Rožnov pod Radhoštěm, ZPA EKOREG Ústí nad Labem, JSP Nová Paka, Keller - Drück, A.P.O. - ELMOS Nová Paka, Regmet Valalašské Meziříčí, Landis & Gyr, Prematlak Stará Turá a Manomer SK Častkovce


« späť Sortiment » Tlak » tlakomery » digitálne » Keller Séria ECO 2 / ECO 2 Ei

Keller Séria ECO 2 / ECO 2 Ei

Keller Séria ECO 2 / ECO 2 Ei

Na stiahnutie

Kategória: Tlak » tlakomery » digitálne
Výrobca: Keller Drück swiss

Digitálny manometer s funkciou minima a maxima s presnosťou 0,5%.  

ECO 2 je kompaktný, ekonomický, digitálny tlakový merací prístroj. Vyznačuje sa vysokým stupňom rozlíšenia a reprodukovateľnosti pri strednej triede presnosti.
Tlak je meraný a zobrazovaný 2 krát za sekundu. Horná časť ukazovateľa zobrazuje aktuálny tlak, dolná časť ukazovateľa potom maximálnu alebo minimálnu hodnotu tlaku od posledného RESETu.
ECO 2 má dve ovládacie tlačítka. Ľavým tlačítkom sa prístroj zapína a aktivuje sa zvolená funkcia (funkcie sa zobrazujú za sebou tak dlho ako je tlačítko zatlačené, po uvoľnení tlačítka je funkcia aktívna). Pravým tlačítkom je potom možné striedať zobrazenia max. a min. hodnôt tlaku.

Ex – chránená verzia ECO 2 sa líši iba dodatočným vnútorným ochranným obvodom. Funkcie, rozsahy a presnosť sú rovnaké ako u štandardného ECO 2.

S prístrojom je dodávaný „swivel“ – vložka s tesnením, za pomoci ktorej je možné inštalovať prístroj v optimálnej polohe (voľných 360°) pre odpočet údajov. Procesné pripojenie – vonkajší závit G1/4". Viď katalógový list.

Voliteľné príslušenstvo:
- prenosná taška
- ochranný gumený návlek na telo tlakomeru


© 2013 - 2024 MaR TRADE, s. r. o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.