MaR TRADE, s. r. o.

Obchodné zastúpenie firiem ZPA Nová Paka, REMAK TRADE Rožnov pod Radhoštěm, ZPA EKOREG Ústí nad Labem, JSP Nová Paka, Keller - Drück, A.P.O. - ELMOS Nová Paka, Regmet Valalašské Meziříčí, Landis & Gyr, Prematlak Stará Turá a Manomer SK Častkovce


« späť Sortiment » Teplota » odporové snímače teploty » priestorové » 211 Snímač teploty odporový

211 Snímač teploty odporový

211 Snímač teploty odporový

Na stiahnutie

Kategória: Teplota » odporové snímače teploty » priestorové
Výrobca: ZPA Nová Paka

P O P I S

Snímač priestorový je tvorený stonkou s plastovou pripojovacou hlavicou. Čidlo snímača (merací odpor) je uložené v stonke a je zaliaté špeciálnou zalievacou hmotou. Plastová hlavica je osadená svorkovnicou alebo dvojvodičovým prevodníkom (i v prevedení Ex ia) a vývodkou pre pripojovacie vedenie Ø 4÷8 mm. Snímač priestorový do interiéru je tvorený plastovou pripojovacou hlavicou s otvormi umožňujúcimi prúdenie vzduchu. Čidlo snímača (merací odpor) je uložené vo vnútri hlavice v blízkosti otvorov pre prestup vzduchu.
Plastová hlavica je osadená svorkovnicou a je v zadnej časti vybavená otvorom Ø 10 mm pre prechod peipojovacieho kábla. Snímač s prevodníkom sa napája z vonkajšieho zdroja. Inštalovaný prevodník je u výrobcu snímača nastavený na požadovaný rozsah.


© 2013 - 2024 MaR TRADE, s. r. o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.