MaR TRADE, s. r. o.

Obchodné zastúpenie firiem ZPA Nová Paka, REMAK TRADE Rožnov pod Radhoštěm, ZPA EKOREG Ústí nad Labem, JSP Nová Paka, Keller - Drück, A.P.O. - ELMOS Nová Paka, Regmet Valalašské Meziříčí, Landis & Gyr, Prematlak Stará Turá a Manomer SK Častkovce


« späť Sortiment » Teplota » odporové snímače teploty » do jímky » 235 Snímač teploty odporový

235 Snímač teploty odporový

235 Snímač teploty odporový

Na stiahnutie

Kategória: Teplota » odporové snímače teploty » do jímky
Výrobca: ZPA Nová Paka

P O P I S

Snímač sa skladá z vymeniteľnej meracej vložky s prírubou a keramickej svorkovnice alebo namontovaným dvojvodičovým prevodníkom (izolovaným alebo neizolovaným, i v prevedení Ex ia) a ochrannej armatúry, tvorenej hlavicou a nástavkom so spojovacím šróbením a závitom pre upevnenie snímača do zákazníkom zvolenej jímky. Spojovacie šróbenie umožňuje natočenie snímača, príp. oddelenie jeho hornej časti.
Hlavica s meracou vložkou a vývodkou tvorí pevný uzáver Ex d. Je osadená šróbovateľným víčkom a káblovou vývodkou pre pripojovacie vedenie.
Káblová vývodka (podľa požadovaného priemeru káblu) tvorí voliteľné príslušenstvo snímače. Svorkovnica (prevodníka) snímača je prístupná po odskrutkovaní viečka hlavice, ktora je po dotiahnutí zafixovaná poistkou proti samovoľnému uvoľneniu. Snímač má na hlavici vonkajšiu i vnútornú svorkou pre pripojenie uzemňovacieho vodiča alebo vodiča pre vzájomné pospájanie. Snímač s prevodníkom sa napája z vonkajšieho zdroja. Inštalovaný prevodník je u výrobcu snímača nastavený na požadovaný rozsah.


© 2013 - 2024 MaR TRADE, s. r. o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.