MaR TRADE, s. r. o.

Obchodné zastúpenie firiem ZPA Nová Paka, REMAK TRADE Rožnov pod Radhoštěm, ZPA EKOREG Ústí nad Labem, JSP Nová Paka, Keller - Drück, A.P.O. - ELMOS Nová Paka, Regmet Valalašské Meziříčí, Landis & Gyr, Prematlak Stará Turá a Manomer SK Častkovce


« späť Sortiment » Teplota » odporové snímače teploty » do jímky » 231 Snímač teploty odporový

231 Snímač teploty odporový

231 Snímač teploty odporový

Na stiahnutie

Kategória: Teplota » odporové snímače teploty » do jímky
Výrobca: ZPA Nová Paka

P O P I S

Snímač sa skladá z vymeniteľnej meracej vložky s prírubou a keramickou svorkovnicou alebo namontovaným dvojvodičovým prevodníkom (izolovaným alebo neizolovaným, i v prevedení Ex ia) a ochrannej armatúry, tvorené hlavicou a nástavkom so šróbením pre upevnenie snímača do zákazníkom zvolenej jímky. Hlavica je osadená víčkem a kábelovou vývodkou pre pripojovacie vedenie. Svorkovnica snímača (prevodníka) je prístupná po odklopení víčka hlavice, pripevneného jednou skrutkou.
Snímač s prevodníkom v Ex ia prevedení má v hlavici vonkajšiu i vnútornú svorku pre pripojenie uzemňovacieho vodiča alebo vodiča pre vzájomné pospájanie. Prevodník je inštalovaný buď priamo na prírube meracej vložky, alebo vo víčku hlavice. Snímač s prevodníkom sa napája z vonkajšieho zdroja. Inštalovaný prevodník je u výrobcu snímača nastavený na požadovaný rozsah. Pre meranie teploty sa využíva definovanej zmeny odporu čidla v závislosti na zmene teploty merané prostredia.


© 2013 - 2023 MaR TRADE, s. r. o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.