MaR TRADE, s. r. o.

Obchodné zastúpenie firiem ZPA Nová Paka, REMAK TRADE Rožnov pod Radhoštěm, ZPA EKOREG Ústí nad Labem, JSP Nová Paka, Keller - Drück, A.P.O. - ELMOS Nová Paka, Regmet Valalašské Meziříčí, Landis & Gyr, Prematlak Stará Turá a Manomer SK Častkovce


« späť Sortiment » Teplota » odporové snímače teploty » do jímky » 202 Snímač teploty odporový

202 Snímač teploty odporový

202 Snímač teploty odporový

Na stiahnutie

Kategória: Teplota » odporové snímače teploty » do jímky
Výrobca: ZPA Nová Paka

P O P I S

Snímač s hlavicou

Snímač sa skladá z hlavice a meracej vložky s prírubou a keramickou svorkovnicou alebo namontovaným dvojvodičovým prevodníkom (izolovaným alebo neizolovaným, i v prevedení Ex ia). Hlavica je osadená víčkom a kábelovou vývodkou pre pripojovacie vedenie. Svorkovnica snímača (prevodníka) je prístupná po odklopení víčka hlavice, pripevnené jednou skrutkou(alebo dvomi skrutkami – hlavica typ MA).
Snímač s prevodníkom v Ex ia prevedení má na hlavici vonkajšiu a vnutornú svorku pre pripojenie uzemňovacieho vodiča alebo vodiča pre vzájomné pospájanie. Snímač s prevodníkom sa napája z vonkajšieho zdroja. Inštalovaný prevodník je u výrobcu snímača nastavený na požadovaný rozsah. Stonka meracej vložky sa montuje do samostatnej jímky, kde je fixovaný plombovacou skrutkou.

Snímač s káblovým vývodom

Snímač tvorí káblová meracia vložka s napevno pripojeným tieneným káblem s kombinovanou izoláciou (fluoroplast, silikonový vulkanizát). Stonka káblovej meracej vložky sa montuje do samostatnej jímky, kde je fixovaný plombovacou skrutkou.


© 2013 - 2024 MaR TRADE, s. r. o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.