MaR TRADE, s. r. o.

Obchodné zastúpenie firiem ZPA Nová Paka, REMAK TRADE Rožnov pod Radhoštěm, ZPA EKOREG Ústí nad Labem, JSP Nová Paka, Keller - Drück, A.P.O. - ELMOS Nová Paka, Regmet Valalašské Meziříčí, Landis & Gyr, Prematlak Stará Turá a Manomer SK Častkovce


« späť Novinky » Landis + Gyr ULTRAHEAT T450

Landis + Gyr ULTRAHEAT T450

Ultrazvukový merač tepla, chladu alebo tepla a chladu (kombinovaný) novej generácie. Je ručený pre okruhy s teplonosným médiom voda. ULTRAHEAT T450 je napájaný lítiovými batériami typu AA, ktoré je možné vymeniť užívateľsky bez porušenia metrologickej overovacej značky alebo zabezpečujúcej značky montážnika. Merač tepla umožňuje pripojenie snímačov teploty typu Pt500 alebo Pt100. O odpočet údajov sa postará veľký 8 miestny displej, na ktorom používateľ ľahko vykoná odpočet dát a okrem toho obsahuje aj užitočné symboly ako indikátor stavu batérie alebo úroveň LOOP menu, takže používateľ vie, kde presne sa v rámci menu práve nachádza. ULTRAHEAT T450 je vybavený jedným komunikačným slotom a poskytuje pre diaľkový odpočet tri moduly:

Impulzný modul
M-Bus modul
Radio modul

Teplotný rozsah merača T450 je pri počítadle 0…180°C a najmenší teplotný rozdiel teplôt medzi teplotou v prívode a teplotou média vo vratnom potrubí sú 3°C. Odporúčané teplotné rozsahy:

10…130°C pre meranie tepla
5…50°C pre meranie chladu

ULTRAHEAT T450 je vybavený inteligentnou elektronikou a pri dosiahnutí užívateľsky nastavenej hodnoty teploty média a sám prepne z módu merania tepla do módu merania chladu alebo naopak. Merač ULTRAHEAT/ULTRACOLD umožňuje 5 krát počas svojho používania užívateľsky zmeniť v servisnom móde jeho určenie pre montáž buď do potrubia prívodného alebo do potrubia vratného.

Metrologická kontrola: MID
Nominálny tlak: PN16/PN25
Nominálny prietok (m3/h): 0.6; 1.5; 2.5; 6
Procesné pripojenie: G3/4"; G1"
Užívateľská zmena jednotiek z GJ na kWh

Landis + Gyr ULTRAHEAT T450 Landis + Gyr ULTRAHEAT T450

« späť

aktualizácia: 23.02.2022 | počet zobrazení: 480

© 2013 - 2023 MaR TRADE, s. r. o. | All rights reserved | Created by K3 GROUP, s.r.o.